Přihlášení | Registrace
HappyHair · Bezpečnost a ochrana osobních údajů
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Při zpracování dat se zavazujeme řídit zákonem o ochraně osobních údajů.
 
Prohlášení o ochraně osobních údajů.
Společnost Eureco s.r.o., Zimní 411/6, 945 01 Komárno, Slovenská republika, provozovatel Eureco s.r.o., prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi zacházeno v souladu se zákonem, a v souladu s Obchodními podmínkami společnosti Eureco s.r.o..
 
Jaké údaje shromažďujeme?
Pro realizaci Vaší registrace a využívání naší online služby od Vás potřebujeme znát pouze emailovou adresu, případně Vaše jméno, věk a pohlaví.
 
K čemu údaje slouží?
Emailová adresa je nezbytná pro potvrzení vytvoření uživatelského účtu. Vaše jméno, věk a pohlaví nám slouží pro personalizaci nabídek v rámci našich služeb.
 
Jak můžete existenci těchto dat ovlivnit?
Po zalogování do webu www.happyhair.cz můžete tyto údaje editovat či mazat. Rovněž je v Nastavení lze také vymazat celý uživatelský účet.

TOPlist

Copyright © 2008 - 2024, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2024, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk