Přihlášení | Registrace
HappyHair · Často kladené otázky
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Často kladené otázky

VŠEOBECNÉ

Jaký prohlížeč potřebuji k používání HappyHair?

Program HappyHair funguje u všech běžných webových prohlížečů.
Program HappyHair však vyžaduje Flash Player, a to minimálně verzi 8.
Pokud máte nainstalovanou nižší verzi programu Flash Player, program to automaticky zjistí a vyzve vás k instalaci nejnovější verze Flash Playeru. Po dokončení instalace bude možná potřeba zavřít všechna okna webového prohlížeče (např. Internet Exploreru) a následně ho znovu spustit, nyní s již nainstalovaným novým Flash Playerem.

Co všechno HappyHair dokáže?

HappyHair je on-line vlasový stylista, jehož prostřednictvím si můžete vyzkoušet stovky účesů a desítky stylů a barev. Kromě toho máte k dispozici účesy pro rovné vlasy, ale také vlnité a kudrnaté.
HappyHair vám pomůže při výběru účesu ještě dříve, než navštívíte kadeřníka. Účes si můžete poslat na vaši e-mailovou adresu nebo si ho vytisknout a ukázat svoji představu kadeřníkovi. Upozorňujeme vás však, že ne každý účes může být vhodný pro typ vašich vlasů a obličeje!
HappyHair pracuje on-line, takže po registraci ho můžete používat kdekoli, kde je počítač a připojení na internet.

Jaké jsou hlavní výhody HappyHair v porovnání s jinými programy?

– HappyHair pracuje on-line, takže po registraci ho můžete používat kdekoli, kde je připojení na internet a počítač.
– Nevyžaduje žádnou složitou instalaci, spouští se automaticky po registraci.
– Náš program je vám dostupný kdykoli po dobu registrace, 24 hodin denně!
– Každým týdnem přibývají účesy podle nejnovějších trendů.
– Můžete si vyzkoušet účesy vašich oblíbených celebrit.
– Barvy vypadají velmi přirozeně a jsou jich desítky.
– Pracuje pro vás odborný tým, který zajišťuje, aby vám účesy sedly, a to s minimálními úpravami podkladové fotografie.

Co potřebuji k tomu, abych mohla/mohl/ využívat plnou verzi programu?

Stačí se zaregistrovat, vyzkoušet si bezplatnou demoverzi a pak si SMS-kou aktivovat členství PREMIUM. Prémiovým členům jsou k dispozici on-line tisíce účesů včetně účesů celebrit. Pro registraci klikněte sem.

O vašich fotografiích


Příklad optimální vzorové fotografie
Jaké podmínky by měla splňovat moje fotografie?

HappyHair nevyžaduje od uživatele žádné složité technické nastavení. Pro plnohodnotné využití programu však doporučujeme:
– Dívejte se přímo do fotoaparátu s bílým nebo světlým pozadím.
– Vlasy by měly být sepnuté vzadu a schované za ušima. V případě kratší ofiny doporučujeme použít čelenku. Na obličeji ani na čele by neměly být žádné pramínky vlasů, aby se nepřekrývaly s novým účesem.
– Doporučujeme použít kontrastní a dobře nasvícenou fotografii. Vyhovující fotografie se dá zhotovit i s mobilem!

Technické parametry:
– Doporučujeme JPG formát do velikosti 2 MB, ale HappyHair by neměl mít problém zpracovat také jiné formáty.

Nedaří se mi vložit svoji fotografii…

– Svoji vlastní fotografii si mohou vložit pouze registrovaní uživatelé. Registrací získáte také přístup ke stovkám dalších účesů. Pro registraci klikněte sem. – HappyHair jsme designovali tak, aby ho zvládli také méně zběhlí uživatelé internetu. HappyHair by neměl mít problém se zpracováním jakékoli fotografie standardního formátu JPG. Pokud se vám přesto nepodařilo ani prostřednictvím průvodce upravit fotku tak, aby byla použitelná ve stylistovi, nezoufejte – pošlete nám ji na help@happyhair.cz. Do 24 hodin vám pošleme upravenou fotku, případně odpověď.

Kam je potřeba vložit fotografii?

Fotografii stačí vložit sem. Následně vás program vyzve k několika úpravám, které jsou však velmi jednoduché a jejich ovládání je intuitivní.

O účesech

Je možné měnit barvu účesu?

Ke každému účesu je možné si vybrat barvu podle vašich představ. K dispozici je více než 52 druhů barev.

Je možné upravovat samotné účesy?

HappyHair vám umožňuje upravit barvu vlasů, případně přidat melír na libovolné místo účesu. Upravit samotný střih účesu však není možné.

Na webové stránce se mi ukazuje pouze pár účesů.

Přístup ke stovkám dalších účesů je dostupný pouze pro registrované uživatele. Demo model slouží pouze k vyzkoušení programu a jeho možností. Pro registraci klikněte sem.

O členství

Kde najdu uložené svoje oblíbené looky?

Galerie oblíbených účesů, stejně jako looky vložené do veřejné galerie se nacházejí v kolonce „Můj profil“. Odkaz na „Můj profil“ najdete v levém dolním rohu vlasového stylisty HappyHair anebo v menu nalézajícím se na levé straně webové stránky HappyHair pod odkazem Členství. Do kolonky „Můj profil“ můžete vstoupit pouze po přihlášení.

Jaké úkony mohu vykonávat s uloženými looky?

Každý uložený look je možné poslat e-mailem, vložit do veřejné galerie anebo vymazat.

Další

Co mám dělat v případě, že ztratím svoje přihlašovací údaje?

Stačí, když nám zašlete svůj e-mail na adresu help@happyhair.cz. Na základě vaší e-mailové adresy vám obratem zašleme nové přihlašovací údaje.

Co mám dělat v případě, že jsem zapomněl/a svoje heslo?

Stačí, když kliknete na odkaz „Login“. Po kliknutí na odkaz „Zapomněli jste heslo?“ se objeví formulář, do kterého stačí vypsat svoji e-mailovou adresu, na kterou po odeslání obdržíte obratem nové heslo.

Chcete se nás zeptat na něco, co jste tu nenašli? Pošlete nám e-mail na adresu help@happyhair.cz a my vám odpovíme ihned, jakmile to bude možné.

 


TOPlist

Copyright © 2008 - 2024, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2024, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk