Přihlášení | Registrace
HappyHair · O HappyHair
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

O HappyHair

HappyHair je on-line vlasový stylista (jinými slovy virtuální kadeřník anebo program na účesy), určený pro ženy a muže všech věkových kategorií. Svým uživatelům nabízí možnost vyzkoušet si účesy na vlastní fotografii bez toho, aby riskovali nenávratnou změnu. K dispozici jsou tisíce účesů inspirovaných nejlepšími světovými střihy a aktuálními účesy celebrit.

Za přípravou stylisty stojí tým profesionálních vlasových stylistů, grafiků a programátorů. Nabízíme webový program, který pracuje jako on-line virtuální kadeřník bez jakékoliv instalace, který je snadno dostupný pro všechny, kteří mají alespoň minimální zkušenost s internetem. Za vytvořením této webové stránky je množství kreativní práce a nápadů s cílem nabídnout uživatelům možnost být sám sobě vlasovým stylistou. Od začátku přípravy se kladl důraz na přátelské uživatelské rozhraní, reálnost střihů a barev účesů, stejně jako na rozsáhlou podporu komunity uživatelů.

HappyHair umožňuje nejen najít pro vás ideální střih, který vám padne nejvíc – kromě toho můžete s dalšími uživateli diskutovat ve fóru anebo přidat svůj nový „look“ do galerie účesů, kde vám ho ostatní ohodnotí, případně vám poradí při výběru. HappyHair vám pomůže při rozhodování ještě předtím, než navštívíte kadeřnický salon. Můžete se tak vyhnout nežádoucí změně, kterou nebudete moci vrátit několik měsíců. HappyHair vám umožňuje posílat účes (nový LOOK) na svoji e-mailovou adresu anebo si ho vytisknout a ukázat svoji představu kadeřníkovi. Jednotlivé střihy vlasů jsou upraveny tak, aby se hodily prakticky okamžitě ke každému typu obličeje. Naše heslo je: spousta funkcí – jednoduchost ovládání!

HappyHair jako jediný v střední Evropě nabízí možnost vyzkoušet si také nejnovější účesy světových celebrit. Každý měsíc přibývají desítky nových účesů, ať už z nejnovějších společenských událostí z oblasti filmu a hudby, anebo žhavých trendů módy.

Jaké jsou hlavní výhody HappyHair v porovnání s jinými programy?
  • HappyHair pracuje on-line, takže po registraci ho můžete používat všude, kde je připojení na internet a počítač.
  • Nevyžaduje žádnou složitou instalaci, spouští se automaticky po registraci.
  • Náš program je pro vás dostupný kdykoli po dobu registrace, 24 hodin denně!
  • Týdně přibývají účesy podle nejnovějších trendů.
  • Můžete si vyzkoušet účesy vašich oblíbených celebrit.
  • Barvy vypadají přirozeně a je jich 52.
  • Účes si můžete vytisknout anebo poslat e-mailem sobě nebo přátelům.
  • Pracuje pro vás odborný tým, který zajistí, aby vám účesy padly, a to s minimálními úpravami podkladové fotografie.

TOPlist

Copyright © 2008 - 2024, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2024, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk

SlovenskyČeskyMagyarPolskiEnglishDeutchEspanolFrançaisItalianoRomânSuomalainen