Přihlášení | Registrace
HappyHair · Reklama na HappyHair
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Reklama na HappyHair

HappyHair.cz Vám nabízí:

V případě zájmu o reklamu na našich stránkách si můžete vybrat ze seznamu reklamních ploch, který je uveden níže. Popřípadě nás neváhejte se svými speciálními požadavky (např. PR článek anebo oblíbený reklamní emailing našim registrovaným uživatelům) kdykoliv kontaktovat. Reklamu se pokusíme přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům a představám!

O HappyHair

HappyHair je jedinečnou aplikací, která umožňuje uživatelům vyzkoušet si na vlastní fotografii účesy, módní doplňky a kosmetické produkty. Tomu odpovídá také vysoká návštěvnost webu a charakteristika návštěvníků. Návštěvníky jsou zejména ženy ve věku od 15 do 45 let, které mají zájem o beauty sektor a módu. V současné době navštíví naše stránky více než 20.000 návštěvníků denně (v České republice více než 2000 denně). Zdroj: Google Analytics 06/2012. V současnosti provozujeme HappyHair v následujících zemích: anglicky hovořící státy, Německo, Francie, Švédsko, Finsko, Česká republika, Polsko, Slovenská republika, Maďarsko, Španělsko a Rumunsko.

Pokud podnikáte v oblasti krásy anebo módy, naše stránky jsou pro Vaši kampaň jako ušité na míru! Reklamu můžete umístit ve všech jazykových mutacích HappyHair anebo také v jednotlivých zemích.

Pokud máte zájem o licencování aplikace HappyHair a o její umístění v exkluzivním designu na Vašich webových stránkách, klikněte, prosím, sem.

Reklamní plochy

Kromě klasické bannerové reklamy můžete využít také náš direct mailing (email marketing).
Díky ohromné popularitě HappyHair se můžeme pochlubit zajímavými databázami ve více zemích Evropy:
CZ: 201.000
SK: 140.000
HU: 160.000
PL: 190.000
DE: 30.000
SE: 20.000
FR: 10.000
RO: 30.000
EN: 40.000
ES: 50.000

Reklama - reklamní plochy v HappyHair

 1. Leaderboard – 728x90 px
  umístění nad hlavičkou stránky, je viditelný na každé stránce
  formát GIF, FLASH anebo JPG
  minimální délka kampaně je jeden měsíc.
 2. Square banner – 250x250 px
  umístění vpravo, je viditelný na každé stránce
  formát GIF, FLASH anebo JPG
  minimální délka kampaně je sedm dní.
 3. Medium rectangle – 180x150 px
  umístění vlevo, je viditelný na každé stránce
  formát GIF, FLASH anebo JPG
  minimální délka kampaně je sedm dní.

 

Standardní ceník reklamy a partnerské spolupráce v pdf

HappyHair Mediainfo v pdf
TOPlist

Copyright © 2008 - 2024, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2024, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk