Přihlášení | Registrace
HappyHair · Napsali jste…
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Napsali jste…

Petra, Ostrava „Před nějakým časem jsem si koupila program na účesy, ale byla jsem z něj dost zklamaná. Nyní jsem však zkusila HappyHair – a to je něco úplně jiného! Máte tu pěkné moderní účesy, které se dají skvěle upravovat. Najít si ideální účes nebyl pro mne žádný problém. A to, že přidáváte každý týden nové účesy – prostě bomba!"
Lucie, Praha „Na HappyHair se mi líbí zejména jednoduchost. Žádná instalace, prostě jdu na vaši stránku – a je to. Jednoznačně nejskvělejší zábava pro ženy (a pro muže) na internetu!"
Iveta, Košice „Za měsíc se budu vdávat :). A díky Vám vím, jak budu vypadat, aspoň co se týče mého účesu!“
Věra, Domažlice „Objevili jsme vás s přítelem úplnou náhodou. Demo nás ihned chytlo, a tak jsme si zaplatili také plnou verzi. A výsledek? Já jsem už úplně změnila look a momentálně přemlouvám přítele, aby si vybral účes à la Enrique Iglesias. Nejsme jeho fanoušci, ale ten účes mu fakt sekne :))"

TOPlist

Copyright © 2008 - 2024, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2024, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk