Přihlášení | Registrace
HappyHair · Magazin · Dejte si do vlasů… (vlasové doplňky celebrit)
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Dejte si do vlasů… (vlasové doplňky celebrit)

Zima je už pořádně citelná, a tak vycházíme z domu nejraději důkladně zachumlané a s vlasy ukrytými pod čepicí, popřípadě ušankou. Neukládejme však svoje kadeře k zimnímu spánku. Ani v tomto ročním období nemusíme vlasy zakrývat a používat pouze černé gumičky do vlasů. Vždy krásné ozdoby jsou již v každém obchodě doslova na dosah ruky. Inspirujte se nápady celebrit a vytvořte si ve svých vlasech třeba kousek jara.

Nicole Richie

Nicole se to opět podařilo. Jednoduchým doplňkem dosáhla dívčího vzhledu s hippie nádechem a je skutečně okouzlující. Vy si tento vlasový doplněk můžete vyzkoušet zde.

Selena Gomez

Selena si svoje mládí užívá skutečně naplno. Prodloužení vlasů barevnými vlasovými prameny dodalo jejímu vzhledu rockový nádech.

Rihanna

Odvažte se a přeneste se do minulosti stejně, jako to udělala Rihanna, která svázala svoje neposlušné kadeře puntíkovaným šátkem do vintage stylu. Musíme uznat, že se jí to opravdu podařilo – a Rihanna je, stejně jako vždy – nádherná.

Blake Lively

Zlatá květinová spona, kterou si ozdobila své vlasy Blake Lively, je skvělou inspirací pro vánoční večírky nebo silvestrovské oslavy. Blake si svůj volně zapletený cop vyzdobila skutečně skvěle – a dodala mu tím slavnostní punc.

Anne Hathaway

Anne Hathaway fotografové obvykle zachytí prostovlasou. Na promo nové pohádky se jim však podařilo vyfotografovat ji s krásnou čelenkou, která je ozdobena skleněnými květy, a vypadá to, že tento pohádkový půvab doposud postrádala.

Lily Cole

Lily a její havraní vlasy zaznamenaly nový rozměr, přímo dotyk bohémské krásy, pouze díky nápadité čelence umístěné přes čelo, těsně pod vlasovou linií.

Paloma Faith

Z Palomy dýchá secese a Klimtovy obrazy. Daří se jí to také díky nápaditým vlasovým doplňkům, které si tato anglická zpěvačka skutečně užívá. Nabízíme vám k vyzkoušení inspiraci na každý den, ale také jako noblesní variaci, kterou Paloma předvedla na významné události tohoto roku – „The Black Ball“ v Londýně. Pořádá ji každým rokem organizace „Keep a childe alive“, která pomáhá africkým a indickým dětem nakaženým virem HIV.

Paris Hilton

Paris je známou milovnicí vlasových doplňků, což potvrzuje také fakt, že na trhu nalezneme široký sortiment, který je označen jejím jménem. Blond vlasy si zdobí často – a dva z jejích nápadů si můžete vyzkoušet také vy.

Nicole “Snooki” Polizzi

A na závěr inspirace pro ty z vás, kteří v těchto dnech oslavujete svoje narozeniny. Ozdobte si vlasy na vaši párty velkou černou mašlí – stejně jako to udělala hvězda americké reality show Nicole, která s tímto lookem oslavila svoje 24. narozeniny.:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Jméno   


Komentáře (3)
11001100
19.12.2011
11001100
19.12.2011
Selena je nej. z vsech fotek
renda
19.12.2011
nic moc

TOPlist

Copyright Š 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2021, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk