Přihlášení | Registrace
HappyHair · Magazin · Gucci spustil Milánský týden módy originální kolekcí pro sezónu jaro/léto 2013
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Gucci spustil Milánský týden módy originální kolekcí pro sezónu jaro/léto 2013

Milánský týden módy mnozí považují za ten nejdůležitější a nejinspirativnější. I proto vám v nejbližší době přineseme několik zpráv z této pompézní světové seance módy.

Ten, komu se dostalo pocty spustit svojí přehlídkou tento módní kolotoč, nebyl nikdo jiný než samotný módní dům Gucci, což ostatně potvrzuje jeho neskutečný význam pro módní svět. 
 
Pro sezónu jaro/léto 2013 Gucci představil vskutku originální kolekci silně inspirovanou zemí vycházejícího slunce ve stylu volných „pyžam“, určených pro příležitostné večerní nošení.
Jednotlivé modely měly typický japonský potisk, charakterizovaný hadími či květinovými vzory. Střihy se nesly ve znamení zvonových rukávů a nařasených výstřihů.
 
Další série nesoucí se v duchu „aristokracie“ překvapila pozoruhodnými kombinacemi růžové, žluté a modré barvy, které působily vskutku kouzelně a magicky. Kreativní ředitelka Gucci, Frida Giannini, vysvětlila, že „na modelech jsou portréty šlechtičen, díky čemuž v sobě nesou čistotu, dokonalost a estetiku dávných časů“.
 
Kromě Gucciho se dnes připravují přehlídky takových značek, jako jsou Prada, Versace, Moschino, Etro – budeme vás průběžně informovat!


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Jméno   


Komentáře (0)
Celebrity look ještě není okomentován. Přidejte svůj koment jako první...

TOPlist

Copyright © 2008 - 2021, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2021, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk