Přihlášení | Registrace
HappyHair · Magazin · JAK NA CELULITIDU?
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

JAK NA CELULITIDU?

        
 
Celulitida (někdy označována jako "pomerančová kůže") postihuje velkou většinu žen, ale výjimkou nejsou ani muži. Její výskyt je někdy podmíněn dědičně, ale přispívá k němu i nedostatečný pitný režim, kouření či dlouhé stání. Řešení, jak by se mohlo zdát, je tedy jednoduché, zdravě jíst, dodržovat pitný režim, hýbat se a celulitida bude za pár týdnů pryč. Bohužel to tak jednoduše nefunguje a ze zkušenosti mé i mých kamarádek, se dříve nebo později alespoň jeden hrbolek na kůži objeví. A jelikož se pomalu blíží letní měsíce a času na kompletní změnu režimu ubývá, uvítá si každý, kdo se snaží celulitidy zavit, nějakou radu, jak vše urychlit.
 
Já jsem se proto rozhodla vyzkoušet anticelulitidní masážní krém značky Viteks. Krém by měl pomoci nejen s redukcí celulitidy, ale při pravidelném používání by měl také zabraňovat vzniku nových tukových ložisek. Krém v sobě obsahuje kofein, červenou papriku, éterické oleje citronu, máty, rozmarýnu, jedle, mořských řas a extrakt z grapefruitu. Měl by zlepšovat krevní oběh, odstraňovat přebytečnou vodu z problematických partií, a pokožka by tak potom měla být hladká a vyživená.
 
                 
 
Krém má gelovo-krémovou konzistenci, což mi naprosto vyhovuje, protože si moc nepotrpím na hutná tělová mléka, která se do pokožky vždy vsakují celou věčnost. I když se tento krém vstřebává rychle, nanáším ho stejně raději na noc, a to i kvůli silné parfemaci. Jeho vůně je totiž hodně výrazná, ale podle mě naprosto úžasná. Vytvořila jsem si tak malý rituál, při kterém nanesu krém a poté chvíli relaxuji a užívám si tuto malou aromaterapii. Krém opravdu zanechá pokožku pevnější a krásně vyživenou, takže efekt, ačkoli krátkodobý, je vidět ihned. Před použitím krému je doporučeno si udělat peeling pokožky, a pro zvýšení efektivity krému je také možné problematické partie zabalit do potravinářské fólie. 
 
Krém v sobě obsahuje spoustu účinných látek, které v boji s celulitidou pomáhají, ale velice důležitá je také samotná masáž pokožky. Na internetu je možné najít mnoho video návodů na to, jak masáž správně provádět. Pořídit si také můžete různé masážní pomůcky, důležitá je ale hlavně pravidelnost a důslednost. Co se týká masáže, doporučují se pomalé pohyby směrem od kolene k bokům, vyzkoušet můžete i vykreslování "osmičky", oběma rukama na závěr nakreslete na noze tvar písmene X. Při cvičení se zaměřte na dřepy, výpady, zvedání nohou do "holubičky" či výstupy na zvýšenou podložku (doma např. na židli). Masáž i tyto cviky byste měli provádět nejlépe každý den (a nebojte se, stačí vydržet jen pár minut)!
 
V boji s celulitidou vám přeji pevné nervy a silnou vůli! Věřím, že to společně zvládneme!
 
Mějte se krásně,
 
Tereza
tchicblog.wordpress.com


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Jméno   


Komentáře (0)
Celebrity look ještě není okomentován. Přidejte svůj koment jako první...

TOPlist

Copyright © 2008 - 2023, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2023, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk