Přihlášení | Registrace
HappyHair · Magazin · NETRADIČNÍ TŘPYTIVÉ LÍČENÍ S PRODUKTY E.L.F
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

NETRADIČNÍ TŘPYTIVÉ LÍČENÍ S PRODUKTY E.L.F

        
 
Ráda zkouším stále něco nového, baví mě experimentovat a neustále překvapovat ostatní i sebe samotnou. Jinak tomu není ani v make-upu. Rozhodla jsem se proto tentokrát zkombinovat několik produktů s různým finišem. Výsledek už vidíte sami, co na to říkáte? Pojďme se nyní blíž podívat na to, co jsem k vytvoření tohoto looku použila.
 
E.L.F. STUDIO: PALETKA MAD FOR MATTE
 
                       
 
Začínám mým nejoblíbenějším produktem, a tím je tato paletka, která v sobě obsahuje deset matných odstínů. Bez problému ji můžete použít k vytvoření jemného denního líčení i večerního looku. Trochu jsem se bála, aby stíny nebyly moc prášivé, tak tomu totiž většinou u matných stínů bývá. Produkt mě ale velice překvapil, stíny jsou jemné a máslovité, prášivost je velmi nízká a se stíny se na víčku pěkně pracuje. Tmavší odstíny jsem o něco pigmentovanější než ty světlejší, ale díky své skvělé konzistenci je můžete vrstvit (a to je podle mě základ). Stíny mi na víčku navíc krásně drží i bez báze pod oční stíny. Výborná paletka na každý den! A to i díky praktickému balení, které se vejde do každé kosmetické taštičky.
 
                      
 
E.L.F. STUDIO: TRANSFORMÁTOR OČNÍCH STÍNŮ
 
                     
 
Protože jsem věděla, že oči chci nechat při líčení převážně matné, potřebovala jsem k vytvoření požadovaného kontrastu na zbytek obličeje nanést něco, co v sobě obsahuje spoustu lesku. Když jsem uviděla tento produkt, který mi zároveň připomněl paletky, se kterými přichází stále více high-end značek, okamžitě jsem po něm sáhla. Jedná se totiž o univerzální produkt, který můžete nanést přes vámi zvolený stín a vdechnout tak svému líčení nový život. Použít se dá ale i samotný (jako jsem to udělala já), a to například jako rozjasňovač. Já jsem zvolila netradiční zelenkavou barvu, na výběr je zde ale i jemná růžová, zlatavá či modrá, ačkoli musím říct, že růžový odstín není tak dobře pigmentovaný jako zbylé odstíny. Ty jsou totiž navíc i krásně krémové, přichytí se k podkladu a září celý den. Paletka mě opravdu moc baví a těším se, jak těmito barvami příště ozvláštním třeba klasické černé kouřové líčení.
 
                     
 
E.L.F. ESSENTIAL: TEKUTÁ OČNÍ LINKA (STARDUST)
 
                     
 
Na závěr jsem mat a lesk potřebovala doplnit i trochou třpytek, zvolila jsem krásné tekuté linky v odstínu Stardust. Linky mají průhlednou bázi, ve které se nachází spousta stříbrných třpytek, které se ale lesknou vždy trochu jinak, a to podle toho, pod jakým úhlem na ně zrovna dopadá světlo. Ve výsledku tedy přechází od modré přes zelenou až po růžovou, nádhera! Samotná báze mi trochu připomíná tekutou bázi pod třpytky či jemné lepidlo na řasy. Nejedná se totiž pouze o obyčejnou tekutinu, slouží jako podklad pro třpytky, které díky ní drží na oku celý den, nestalo se mi, že by mi po dokončení líčení opadaly, naopak, odlíčil je až samotný odličovací přípravek. Jediné, co bych linkám vytkla, je štěteček, který by mohl být preciznější a sama bych přidala i více třpytek, abyste nemuseli nanášet zbytečně moc produktu najednou pro docílení požadované intenzity. Jinak si ale myslím, že koncept tohoto produktu je skvělý, třpytky drží tam, kde mají a vy tak po dolíčení nemusíte uklízet třpytivý nepořádek jako po použití klasických třpytek či pigmentů.
 
                     
 
       
 
       
 
Snad vás inspirovala nejen recenze, ale i samotné líčení. Mějte se krásně,
 
Tereza
TChicBlog


:) :D =D :O :( *love* :P :| Z_Z B) =)) >:( :S *weep* *nerd* S2 ;) *jawdrop* *sick* :X :* *gentleman*
Jméno   


Komentáře (0)
Celebrity look ještě není okomentován. Přidejte svůj koment jako první...

TOPlist

Copyright Š 2008 - 2024, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2024, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk