Přihlášení | Registrace
HappyHair · Magazin · TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

        

 

Ačkoli tomu není lehké uvěřit, Vánoce se kvapem blíží. Pokud ještě nemáte připraveny všechny dárky, mám pro vás dnes skvělé tipy právě na ně, a to jak pro ni, tak pro něj.

 

E.L.F. ESSENTIAL LAKY NA NEHTY - CUBE

 

                         

 

Myslím si, že něco, čím nejen potěšíte, ale přímo ohromíte každou ženu, je tahle sada laků na nehty od E.L.F. V této kostce najdete 15 laků na nehty, a to jak klasické, metalické, tak i laky se třpytkami. Barevně od nude, přes růžovou, červenou a nechybí ani odstíny sytě zelené či fialové. Sada celkově vypadá díky originálnímu balení doopravdy úchvatně, ale perfektní jsou i laky samotné. Všechny odstíny jsou velice dobře pigmentované, některé výborně kryjí již v první vrstvě. Skvělá je i výdrž laků, bez problému vydrží minimálně 5 dní. 

 

                      

                   

                   

 

Překvapila mě také jejich konzistence, která je spíš vodová, hodně tekutá. Nejdřív jsem se trochu vyděsila, protože jsem se bála, že laky kvůli tomu nebudou mít dobré krytí, ale je tomu úplně naopak. Na konzistenci jsem si hned zvykla, má velkou výhodu v tom, že se lak pohodlně nanáší, nehrudkovatí a je tak možné s ním vytvořit jednu hladkou, tenkou a rovnoměrnou vrstvu. Jedinou nevýhodou je (alespoň pro mě) balení, "hranaté" lahvičky vypadají efektně, ale mně se nikdy nepodaří vrátit při zavírání víčko zpět do původní pozice, takže už to tak působivě nevypadá :) Jinak je ale vše v naprostém pořádku a laky jsou úžasné. Myslím si také, že tato barevná verze se výborně hodí k blížícím se vánočním svátkům, já budu stoprocentně volit kombinaci červeného laku s lakem s červenými třpytkami!  

 

E.L.F. ESSENTIAL MATTE FINISHER

 

               

             

 

Někdy mám ale chu na něco trochu jednoduššího a ne tolik výrazného, v tu chvíli vždy sahám po matném laku na nehty. Vyzkoušet jsem proto také chtěla tento krycí lak Matte Finisher od E.L.F., který by měl lak nejen zmatnit, ale také vytvořit pevnou krycí vrstvu a chránit tak před oloupáním a popraskáním laku. Lak má podobnou konzistenci jako laky barevné, o kterých jsem se zmínila před chvilkou. Je stále hodně tekutý, což je pro mě novinkou, tyto zmatňující laky mívají totiž většinou velmi hutnou konzistenci a vytvoří vždy na nehtu viditelnou silnější vrstvu. Toho se ale v tomto případě bát nemusíte. Lak má dále také velice precizní štěteček (opět jako barevné laky) a s nanášením tak nemám žádný problém. Dál mohu potvrdit i fixaci spodního laku a celkově lepší odolnost vůči loupání laku. Lak vytvoří odolnou (přesto tenkou) bariéru na nehtech a ty vám tak krásné vydrží mnohem déle. Mým tipem je ho aplikovat třeba jen na prsteníček, přidat na něj potom můžete nějaký zajímavý ozdobný kamínek, ostatní nehty nechte lesklé, vytvoří to zajímavý efekt!

 

MACH 3 TURBO ROGUE ONE

 

               

 

A nesmím samozřejmě zapomenout ani na muže! Jednak se to nesluší, ale přiznám se, že je pro mě zároveň vymýšlení dárků pro ně tím nejt잹ím! Na stránkách HappyHairShop ale nenajdete pouze nádherné dárky pro ženy, ale i pro muže. A jakmile jsem uviděla tuhle krásnou dárkovou sadu, věděla jsem, že ji zde musím zmínit taky. Sada totiž obsahuje nejen spoustu nezbytností v profesionální kvalitě pro muže, ale celý design sady je absolutně skvostný a odkazuje na film Rogue One, na který se všechny naše drahé polovičky určitě těší. Co tedy takhle jim nadělit pod stromeček tuhle sadu a přidat dva lístky na tenhle nový snímek? 

 

                           

 

Samotná sada se skládá z holícího strojku Mach 3 Turbo, náhradních hlavic a gelu na holení, který díky komplexu Mach 3 Complete Defence zabraňuje podráždění pokožky, bohatá zklidňující pěna pomáhá zachovávat vlhkost a zajišuje pohodlný skluz holícího strojku, ochlazující složení navíc pokožku ještě osvěží. Holící strojek má ostřejší břity, zabraňuje podráždění pokožky a obsahuje také 2x více mikrolamel pro hladké oholení. 

 

               

 

Já sama mohu produkty od Gillette jen a jen doporučit, pravidelně si pořizuji jejich gely na holení, které jsou extrémně husté, holení s nimi je neuvěřitelně snadné a pohodlné a pokožku i hloubkově vyživují. Dokonce si ale kupuji právě i jejich holící strojky, a to ty pro muže. Je to zvláštní a nevím, čím to je, ale jsou daleko lepší než ty pro ženy. Opravdu doporučuji na ně mrknout! 

 

Snad jsem vás tímto článkem inspirovala a zmiňovanými produkty uděláte o Vánocích radost někomu blízkému (nebo jen sobě)!

 

Krásné Vánoce,

 

Tereza

TChicBlog

 

                              

 

 

 


TOPlist

Copyright Š 2008 - 2024, Eureco s.r.o.
Virtuální kadeřník HappyHair - účesy a vlasy Vlož svou fotku a objev účes, který ti bude slušet nejvíce! Tisíce účesů, účesy celebrit, módní střihy, svatební, společenské, emo, účesy 2024, účesy na ples - účesy přes počítač. Tisíce střihů a desítky stylů a barev pro všechny typy vlasů!. happyhair.sk